ВМРК

Вівторок, 17 Грудня 2024, 05:42:22

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

У розділі матеріалів: 8
Показано матеріалів: 1-8

        У США 23-й раз вручили так звані Шнобелівські премії, якими щорічно нагороджують авторів найбільш екстравагантних ідей і абсурдних наукових досліджень.
       Церемонія нагородження за традицією пройшла у Гарвардському університеті, що в місті Бостон. 
       Цього року нагородами відзначено відкриття орієнтації жуків-гнойовиків за зірками, дослідження можливості ходіння по воді на Місяці, а також політичні дії президента Бєларусі Олександра Лукашенка
       Шнобелівська премія (Ig Nobel Prize), заснована у 1991 році американським журналом "Аннали неймовірних досліджень" (Annals of Improbable Research), присуджується щорічно за наукові досягнення, "які спочатку викликають сміх, а потім змушують задуматися".
       Публіці оголосили, що лауреати премії одержать молоток (у коробці під склом), записку на аркуші паперу, де рукою Нобелівського лауреата було написано IgNobel 2013, "а також 10 трильйонів доларів! Зімбабвійських. Одною купюрою". Причому нагороди вручали "справжні" Нобелівські лауреати. Цього року премію вручили у 10 номінаціях.

                                                            Медицина: миші-сердечники й опера
       
       Премію з медицини отримала група японських і китайських учених, які вивчали вплив опери на мишей, яким зробили трансплантацію серця. Автори дослідження, опублікованого в Journal Cardiothoracic Surgery, вийшли на сцену в костюмах мишей, стискаючи в руках великі плюшеві серця, і виконали кілька тактів з "Травіати".

                                                             Психологія: алкоголь і привабливість

       Науковці з Франції, Голландії та Польщі були визнані гідними премії за підтвердження того, що ті, хто вважає себе п'яним, заодно вважає себе привабливим.

                                                                 Біологія та астрономія: зірки і жуки

       Вчені зі Швеції, Німеччини, Австралії та ПАР довели, що жуки, якщо вони заблудилися, знаходять дорогу додому, орієнтуючись за Чумацьким шляхом. Раніше вчені вважали Місяць головним орієнтиром для африканських жуків. Однак потім вони виявили, що жуки добре знаходять дорогу і в безмісячні ночі. Зрештою, вони з'ясували, що комахи орієнтуються не за окремими зірками, а за всім Чумацьким шляхом, про що науковці написали в журналі Current Biology.

                                                  Безпека та інженерія: метод захисту від захоплення літака

       Американець Гастано Піццо, який помер у 2006 році, був визнаний гідним премії за свій винахід: систему захисту від загарбників літаків. Ця система викидає терориста через спеціальні двері-пастку, за якою він автоматично упаковується і викидається з парашутом через люк. Викликана через радіосигнал поліція чекатиме зловмисника на землі.

                                                               Фізика: ходіння по воді на інших планетах

       Премію з фізики присудили групі вчених за публікацію у журналі PLoS ONE, де вони довели, що деякі люди могли б бігати по поверхні води в ставку - за умови, що вони самі й ставок знаходилися б на Місяці.

                                                                            Хімія: цибуля і сльози

       Премію з хімії отримала група вчених з Японії, які довели, що біохімічні процеси, що змушують людей плакати при нарізанні цибулі, складніші, ніж вважалося раніше.

                                                                  Археологія: перетравлювання землерийки

        Браян Крендолл і Пітер Стал провели експеримент із проковтуванням недовареної землерийки і подальшим дослідженням долі її рештків. Вони намагалися визначити, які кістки землерийки можуть перетравитися людиною, а які ні.

                                                                Президент Бєлорусі став лауреатом премії миру
        Нагороду в цій номінації присудили Олександру Лукашенку "за перетворення публічних оплесків у незаконну дію" і білоруській поліції "за арешт однорукої людини за оплески".

                                                             Теорія ймовірності: встане чи ляже? 

        Група вчених з Шотландії одержала премію за два пов'язаних відкриття. По-перше, чим довше корова лежить, тим більша ймовірність, що вона встане. По-друге, якщо корова встала - дуже складно передбачити, коли ж вона ляже.

                                                        Охорона здоров'я: епідемія ампутацій пенісів

        Група таїландських медиків, які не змогли прибути на церемонію, отримала нагороду за розроблені медичні методи, які варто використовувати при "епідемії ампутацій пенісів у Сіамі", за винятком випадків, коли частину пенісу з'їла качка.
Funny п'ятниця | Переглядів: 294 | Додав: Muhaulyk | Дата: 08 Жовтня 2013 | Коментарі (0)

                                                    Цікаві фільми різних жанрів про вчителів.
              
                                                 Велика перерва (Большая перемена), 1972
                                                                         Жанр: комедія
          Радянський міні-серіал, що не старіє про будні вечірньої школи. Заваливши іспити до аспірантури Нестор Сєвєров іде працювати вчителем до вечірньої школи. Він стає класним керівником 9-го "A" - "дивного, прекрасного, божевільного" класу.
          У ролях:Михайло Кононов, Євген Леонов, Ролан Биков, Олександр Збруєв, Світлана Крючкова та інші. 

                                                          Школа року (The School of Rock), 2003
                                                                            Жанр: комедія
           Американський фільм про безробітного рок-музиканта, який дізнавшись про зарплатню вчителя (650 доларів на тиждень) займає посаду вчителя у приватній школі. Його ставлення до музики і дітей творить там чудеса, і незабаром з'являється можливість почати зоряну кар'єру заново.
           У ролях: Джек Блек, Джоан Кьюсак, Майк Уайт та інші.

                                       Людина епохи Відродження (Renaissance Man), 1994 
                                                             Жанр: комедія
           Головного героя Білла звільнили з рекламного агентства, пішовши до бюро з працевлаштування, у якому над ним нещадно посміялися, Білл вже готовий був прийняти будь-яку пропозицію.
           І пропозиція надійшла - в розташований неподалік від міста тренувальний армійський табір був потрібний викладач, який повинен намагатися втиснути в мізки новобранців хоч краплю "освіти", щоб вони могли покинути цей навчальний заклад членами армії США. 
           У ролях: Марк Уолберг, Денні ДеВіто, Джеймс Рімар.

                                                      Дуже погана училка (Bad Teacher), 2011
                                                                    Жанр: комедія
            Шкільна вчителька середніх класів Елізабет - повна протилежність вчителя у звичному розумінні. Вона живе гламурним життям: п'є, лається і мріє збільшити бюст. Проте після розриву стосунків із хлопцем її стиль життя змінюється. Побачивши нового шкільного вчителя вона починає полювання.
            У ролях: Кемерон Діаз, Джейсон Сігел, Джастін Тімберлейк.

                                                    Посмішка Мони Лізи (Mona Lisa Smile), 2003
                                                                              Жанр: драма
        Події фільму розгортаються в 50-х роках ХХ століття, коли велася боротьба за права жінок.
        Кетрін Уотсон отримує посаду в консервативному приватному жіночому коледжі та залишає свого хлопця. 
        Кетрін з пристрасним ентузіазмом кидається в боротьбу за рівноправ'я статей, і робить величезний вплив на студенток, в тому числі на Бетті і Джоан. Спілкування з ними змінює не тільки їх, але і змушує її по-новому поглянути на власне життя ... 
        У ролях: Джулія Робертс, Кірстен Данст, Меггі Джилленхол, Домінік Уест, Джон Слеттері.

                                                               Учитель на заміну (Detachment), 2011
                                                                               Жанр: драма
         Генрі Барт (Едріан Броуді) - талановитий учитель, щоб не прив'язуватися до своїх учнів, він ніколи не затримується надовго в одному навчальному закладі. Одного разу він приходить до державної школи, де всі ставляться з байдужістю до своїх учнів, і стає там прикладом для наслідування.
         У ролях: Едріан Броуді, Самі Гейл, Брайан Кренстон, Крістіна Хендрікс, Люсі Лью. 

                                                                               Приємного перегляду!

Funny п'ятниця | Переглядів: 377 | Додав: Muhaulyk | Дата: 08 Жовтня 2013 | Коментарі (0)

     У цих головоломках всі слова в крилатому вислові (прислів'ї чи приказці) замінені на їх наукоподібні визначення. В результаті і вийшла псевдонаукова нісенітниця ... нісенітниця професора.
     Наприклад: Умовою виживання біологічної особини є її переміщення по криволінійній замкнутій траєкторії. Відповідь: Хочеш жити - вмій крутитися.
    Загалом, потрібно відгадати прислів'я, зашифроване таким "науковим" способом.

1. Непридатність до вирішення бойових завдань військових частин і з'єднань малої чисельності в умовах перебування у відкритому просторі. (Відповідь: Один в полі не воїн).

2. Про травматичний досвід перебування статевонезрілих громадян в оточенні осіб похилого віку. (Відповідь: Де багацько баб, там дитя каліка).

3. Універсальна форма буття матеріального світу в людській свідомості, що розкриває естетичний зміст явищ, їхні зовнішні та / або внутрішні якості, які викликають задоволення, насолоду буде зберігати в існуючому стані від всіляких інцидентів, нещасть і катастроф категорію, що визначає життєві умови співіснування держав, характер відносин між народами і державами (коаліціями держав), що ґрунтуються на взаємному обліку національних інтересів. (Відповідь: Краса врятує світ).

4. Твердження про незмірність часового континууму з точки зору суб'єктів, що перебувають на вищій фазі емоційного підйому. (Відповідь: Щасливим байдуже про час).

5. Процес творчої діяльності потребує мети переслідування. (Відповідь: Краса потребує жертв).

6. Пряма залежність глибини просування в області з великою щільністю рослинного покриву і діаметром черевної порожнини членів стихійних військових підрозділів. (Відповідь: Що далі в ліс - товстіші партизани).

7. Деякі аспекти поведінки людини, що нагадують поведінку домашніх тварин в умовах перебування останніх на стеблах злакових рослин, висушених природним чином. (Відповідь: Собака на сіні).

8. Торгівля дрібним домашнім тваринам, розфасованим в непрозору тару, виготовлену з міцної матерії. (Відповідь: Продати кота у мішку)

9. Вартість доставки великої рогатої худоби значно перевищує вартість вантажу. (Відповідь: За морем теличка копієчка, а перевезти - карбованець).

10. Правильно зорієнтуватися в просторі по звуку вдається не кожному. (Відповідь: Чує дзвін, та не знає де він).

11. Деякі наслідки остеохондрозу успішно компенсуються в процесі ритуального поховання пацієнта. (Відповідь: Горбатого могила вирівняє)

12. Щоб уникнути негативних наслідків біологічним особинам не слід здійснювати моментальні викиди виділень залоз зовнішньої секреції з вектором швидкості, протилежним вектору повітряних потоків. (Відповідь: Не плюй проти вітру)

13. Гостре бажання щастя близькій людині порівнюється з антигуманними проявами людської психіки, що зайвий раз підтверджується теоретичною можливістю емоційного контакту з представниками artiodaktylos. (Відповідь: Любов зла, полюбиш й козла)

14. Для додання певному тілу ваги, втраченої внаслідок дії закону Архімеда, необхідні ненульові енергетичні витрати. (Відповідь: Без труда нема плода)

15. Невідповідність істинного сприйняття і сприйняття за допомогою приладів з вибірковим поглинанням електромагнітного спектру. (Відповідь: Дивитися на світ скрізь рожеві окуляри)

16. Об'єктивним показником IQ є здатність оцінити перевагу кругового руху по горизонталі перед прямолінійним рухом по вертикалі. (Відповідь: Розумний вгору не піде, розумний гору обійде).

17. Продуктивна праця не є хижою твариною і не може переміститися в звичайну для цієї тварини середовище проживання. (Відповідь: Робота не вовк, в ліс не втече)

18. Особа, яка спожила всередину етиловий спирт у кількості, більшій певної індивідуального межі, схильна до інверсного сприйняття ступені глибини певних видів як великих, так і малих водоймищ. (Відповідь: П'яному море по коліна, калюжа - по вуха).

19. Не можна зробити національну їжу неїстівною за допомогою продукту переробки суспензії жиру у воді. (Відповідь: Заварив кашу - не жалій масла)

20. Період проживання людської особи наразі можна оцінити в застарілу грошову одиницю СРСР, а домашня птиця, розмірами трохи більше за курку, визначає всі події в цей період. (Відповідь: Життя як індичка, а доля як копійка).

21. Незважаючи на те, що кривизна водної поверхні над тим місцем, де найбільш високий тиск середовища на дні водойми, порівняно мала, не виключається наявність у цьому місці істот, що лише дуже віддалено нагадують людину. (Відповідь: В тихому болоті чорти водяться).

22. У вкрай негативному стані людини спостерігається одна з ознак базедової хвороби. (Відповідь: У страху очі великі).

23. Антитеза брехні може замінити голку при необхідності перевірки роботи одного з органів почуттів. (Відповідь: Правда очі колить).

24. Незважаючи на те, що 4,26 грама - порівняно невелика вага, іноді може не вистачити грошей для її придбання. (Відповідь: Малий червонець, та дорогий).

25. При володінні даром, який удосталь є у баби Ванги, можна було б організувати якусь подобу хліву. (Відповідь: Зав би де впав, там би й солому підклав).

За матеріалами сайту: http://nazva.net
Funny п'ятниця | Переглядів: 371 | Додав: Muhaulyk | Дата: 20 Липня 2013 | Коментарі (0)

*** Мотря, жінка Карпова, мала "серце з перцем" і нагадувала Кайдашисі кобилу. *** Соломія хотіла його врятувати, напавши на корабель із полоненими, але їй не пощастило, і всі втопились. *** І нам відомо, що ставилися до собак лагідніше, ніж до кріпаків. Хоча вони однієї крові - української … *** В неволі люди їли тільки залишки від столу господаря… *** Настільки сумний кінець вже в котрий раз підтверджує волелюбність українського народу … *** Бертольд не любив людей, він робив свої лицарські справи, щоб сподобатися своїй жінці, а поет йому в цьому допомагав. *** Усе подорожчало, і люди невдоволені були цим і створювали повстання, але не зброєю, а піснями. *** Учні були простим народом і просто хотіли навчитися співати добре пісні. *** Карпо був, можна сказати, людиною, яка завжди і повсюди шукав недоліки, особливо при виборі жінки. Але це не найгірша його риса… *** Карпо був великим та міцним парубком, але він не любив та й не вмів танцювати, не вмів та й не залицявся до дівчин … *** Карпо був роботящим чоловіком, він міг знайти у кожній людині щось погане … *** Я вважаю, якщо образ Мотрі перенести в наш час, то він би дуже гарно прижився в суспільстві, вона б швидко зробила політичну кар'єру. *** На закінчення можна сказати, що творчість Нечуя-Левицького не пройшла непомітно повз нас … *** Карпо був хлопець тихий і скажем так, не подарунок … *** Хлопець мав світле волосся, що випромінювало доброту і злагоду. *** Навіть груша, за якої сварились дві сім'ї, вирішила, що краще їй загинути, ніж за неї будуть сваритись. І так воно сталось. *** Лаврін - веселий, життєрадісний, і мені здається, що в нього веселі очі … *** Лаврін перелічував всіх дівчат їхнього села, а Карпо мусив вибирати, бо йому вже прийшов час женитися. *** Він ніколи не брав участі у сімейних сварках, аж доки не став чоловіком… *** Він знайомився без романтики…
Funny п'ятниця | Переглядів: 433 | Додав: Muhaulyk | Дата: 21 Травня 2013 | Коментарі (0)

1.Японські студенти беруть із собою на іспити як талісман шоколадку Kit Kat. Такий незвичайний вибір зумовлений тим, що вислів "обов'язково переможемо" ("kitto katsu" японською) співзвучний з назвою солодкого продукту.

2. У Росії 19 століття студентам у питних закладах писали на спині їх адресу. Це навіть описується в одному з фейлетонів Чехова: швейцари ресторанів "Яр" та "Стрільна" у студентів, поки вони ще могли відповісти, писали адресу крейдою на їхніх спинах. Потім достатньо було здати непритомні тіла візникам, щоб ті доставили їх до будинку. Порада першокурсникам: йдіть на посвяту в студенти в футболці з надрукованим профіпем з Facebook чи Вконтакте.

3. Довжина Гарвардського мосту складає "364,4 смута і ще одне вухо". Ця міра довжини з'явилася від прізвища студента, Олівера Смута, за допомогою якого студенти у 1958 році вимірювали міст. Сто сімдесят сантиметрового Олівера переміщали дорожнім полотном і робили позначки, які мало не втратили під час реконструкції мосту. Цікаво, що сам Смут зайняв місце в Папаті Мір і Терезів - він став керівником ISO (Міжнародної організації зі стандартизації).

4. У Єльському університеті до сьогодні існує кумедна традиція. Студенти-старшокурсники охоче діляться конспектами зі своїми молодшими товаришами. За це останні повинні розплатитися, але не грошима. Тому, хто списав конспект, обводять очі зеленкою, після чого він змушений катати студента на спині протягом кількох годин.

5. Одна з моделей класичного чоловічого взуття пенні-лофер, зобов'язана своєю назвою студентському забобонові. У язичку таких черевиків зроблений спеціальний проріз, куди кладеться монетка. Згідно з однією з традицій учнів, пенні (або будь-які інші гроші) потрібно сховати в туфлі перед іспитом, щоб квиток попався легший, а викладач - добріший. Деякі, правда, вважають, що краще покласти не монетку, а купюру.

6. Сперечатися з викладачами - собі дорожче. Це ще раз підтвердив один нахабний студент з Оксфорда, що попросив під час складання іспиту кухоль пива. Це дозволяла стародавня традиція університету. Своє питво студент отримав, проте був негайно оштрафований вчителем. Але зовсім не за розпивання спиртних напоїв. Винахідливий викладач послався на ще більш давній звичай: без шпаги тим, хто навчається заборонено з'являтися на іспити.

7. Деякі студенти надзвичайно схильні до нетривіальних рішень. Іноді - в силу своєї неуважності. Цікавий випадок стався одного разу у житті математика Джорджа Данцига. Запізнившись на заняття до університету, студент прийняв рівняння, написане на дошці, за домашнє завдання. Кілька днів він витратив на те, щоб отримати відповідь. Згодом з'ясувалося, що юнак впорався з двома нерозв’язними завданнями, які були не по зубах навіть досвідченим ученим. А Данциг просто не знав, що вони не мають рішення, і знайшов його за вікенд.

Funny п'ятниця | Переглядів: 403 | Додав: Muhaulyk | Дата: 07 Травня 2013 | Коментарі (0)

                                      Як вигадали французьку мову: 

- Нехай половина букв читається бог зна як, а половина взагалі не читається!
- Рисочки згори не забудь!

                                       Як вигадали англійську мову: 

- Нехай, букв буде небагато, всі вони прості, але голосні нехай читаються як попало.
- І щоб значення слова змінювалося непередбачувано: залежно від прийменників і соціального статусу мовця!

                                       Як вигадали італійську мову:

- Нехай всі слова будуть закінчуватися на голосні!
- І руками махати. А то гаряче.

                                       Як вигадали іспанську мову: 

- Нумо поприколюємося над італійською мовою!

                                      Як вигадали російську мову: 

- Нехай слова пишуться у випадковому порядку, а зміст передається інтонаціями!
- Префікси та суфікси не забудь!

                                               Як вигадали німецьку мову:

- Ми люди ощадливі, навіщо нам зайві пропуски?
- Краще букв додай!

                                                Як вигадали китайську мову:

- Нехай замість слів використовуються звуки природи!
- Дивись яку я каляку-маляку намалював. Ось тут ніби Сонце, ось тут бики орють Землю. Нехай це означає стіл!

                                              Як вигадали японську мову: 
 
- Нехай всі звуки промовляються з однією інтонацією!
- Як собака гавкає. Щоб усі боялись.


Funny п'ятниця | Переглядів: 332 | Додав: Muhaulyk | Дата: 07 Травня 2013 | Коментарі (0)

- І чому у шкільні роки я вважав, що формула синусу суми кутів мені не знадобиться у подальшому житті? - розмірковував батько десятикласника, намагаючись розв'язати задачу.

***

- Професор, а за що два бала?
- Один бал за те, що з'явилися на іспит, другий за спробу відповідати.
- Професор, а третій, за те, що я піду, ви накинути не можете?

***

Один студент консерваторії жаліється своєму другу-однокурснику:
- Ось дивись, мені на випускний іспит дали завдання написати якийсь музичний твір, а я нічого не можу вигадати.
- А ти зроби так: візьми який-небудь музичний витвір свого викладача й перепиши його з кінця на перед - і здай, наче свою роботу.
- Та вже робив так: вальси Штрауса виходять…

***

Декан запитує в абітурієнта:
- Чому ви вирішили вступити до цього ВНЗ і на цей факультет?
- Що за дивне питання, тату.

***

На допиті:
- Розкажіть, де Ви купили такий якісний диплом про вищу освіту?
- Знайшов на дорозі!
- Ви запевняєте, що знайшли на дорозі диплом на своє ім'я???
- Саме так!
- І як Ви поясните такий збіг?
- Це не збіг. Просто паспорт на це ім'я я купив дещо пізніше…

***

Іде іспит, викладач говорить студентові:
- Питання на "п'ять". Як мене звуть?
Студент червоніє, блідне, дивиться в стелю (а раптом там щось написане?), гарячково згадує ім'я препода й, зрештою , відповідає:
- Не знаю.
- Питання на "чотири". Якого кольору підручник?
Ситуація аналогічна до попередньої.
- Добре, питання на "три". Що ми здаємо?
Студент зрозумівши, всю безнадійність, похнюпивши голову, виходить за двері, а про себе думає: "У валить, гад!"

***

Контрольна. Викладач уважно стежить за учнями, і час від часу виганяє тих, у кого побачившпаргалки.
В клас заглядає завуч:
- Що, контрольну пишемо? Тут напевно повно любителів посписувати!
Викладач відповідає:
- Ні, любителі вже за дверима. Тут залишилися тільки професіонали.

***

Іде іспит типу тест із питаннями, на які треба відповідати "так" або "ні". Один зі студентів підкидає монетку й записує результати. Препод думає: "Ну, цей першим закінчить." Іспит закінчився, інші студенти вже написали й пішли, а цей все сидить і монетку підкидає.
Преподу це набридло, він підходить і запитує:
- Ну що. відповів на питання?
- Так.
- А що тоді робиш?
- Перевіряю.

***

- Професор, можна я буду відповідати без підготовки?
- Дозвольте, шановний, адже ви вже більше двадцяти хвилин готуєтеся!
- Так, але я однаково так нічого й не згадав.

***

Йде іспит. Студент виходить відповідати з маленьким папірцем, на якому написана пара коротких слів. Викладач:
- А де ж ваша відповідь?
- В голові.
- А це що? - киває на папірець.
- А це не вмістилося.

***

Зустрічаються студент цивільного університету і курсант військового університету і скаржаться один одному на нелегке життя.
Студент:
- Представляєш, викладачі озвіріли! Тягну білет, а там питання: "у чому виміряється сила струму?", і три варіанти відповіді: у кілограмах, у метрах і в амперах. Словом засипався я...
Курсант:
- Та, це ще фігня! От я якось тягну білет, а там питання: "чи не в амперах виміряється сила струму?", і три варіанти відповіді: так, є і так точно...

***

- Як перекладається "I don't know" ?
- Я не знаю.
- Блін, ніхто не знає!..

***

Викладач літератури - студентці:
- Якби ви могли поспілкуватися з будь-яким письменником, живим чи мертвим - якого ви б вибрали?
- Мабуть, живого...
Funny п'ятниця | Переглядів: 388 | Додав: Muhaulyk | Дата: 07 Травня 2013 | Коментарі (0)

Живіт - "Це дуже важливе місце у людини. Там розташовані макарони, компот, борщ. Серед усього цього десь ще серце поміщається."

Кип’ятильник - "У похід його не беруть, бо в лісі важко знайти розетку."

Безсоння - "Це може бути у нареченої. Лежить вона вночі і думає: Яке в мене завтра сукня буде? Красива чи ні? А головне - який у мене завтра чоловік буде?"

Джентельмен - "Це те ж саме, що й леді. Тільки чоловік."

Їжа - "Найсмачніша виходить у бабусі, у мами теж добре виходить. А тато зате хліб добре ріже!"

Пральний порошок - "Зазвичай це насипають в пральну машину. А ось що буде, якщо його насипати в суп, я не знаю, бо ще не пробував."

Наречений - "Так дядечка називають до того, як він одружується. А після того, як він одружується, його вже називають іншими різними словами."

Щастя - "У дітей цього половина на половину. Бо мама то лає, то морозиво купує."

Телесеріал - "Це найбільше подобається жінкам, бо там всякі захоплюючі події відбуваються. Чоловіків, наприклад, вбивають по декілька штук одразу."

Хвіст - "Він прироблений до звірів ззаду. Наприклад, корова закінчується, і починається він."
Funny п'ятниця | Переглядів: 328 | Додав: Muhaulyk | Дата: 07 Травня 2013 | Коментарі (0)


Категорії розділу

Авторські [0]
Funny п'ятниця [8]

Вхід на сайт

Пошук

Наше опитування

Яка Ваша країна?
Всього відповідей: 16

Статистика


Онлайн всього: 13
Гостей: 13
Користувачів: 0