У цих головоломках всі слова в крилатому вислові (прислів'ї чи приказці) замінені на їх наукоподібні визначення. В результаті і вийшла псевдонаукова нісенітниця ... нісенітниця професора. Наприклад: Умовою виживання біологічної особини є її переміщення по криволінійній замкнутій траєкторії. Відповідь: Хочеш жити - вмій крутитися. Загалом, потрібно відгадати прислів'я, зашифроване таким "науковим" способом.
1. Непридатність до вирішення бойових завдань військових частин і з'єднань малої чисельності в умовах перебування у відкритому просторі. (Відповідь: Один в полі не воїн).
2. Про травматичний досвід перебування статевонезрілих громадян в оточенні осіб похилого віку. (Відповідь: Де багацько баб, там дитя каліка).
3. Універсальна форма буття матеріального світу в людській свідомості, що розкриває естетичний зміст явищ, їхні зовнішні та / або внутрішні якості, які викликають задоволення, насолоду буде зберігати в існуючому стані від всіляких інцидентів, нещасть і катастроф категорію, що визначає життєві умови співіснування держав, характер відносин між народами і державами (коаліціями держав), що ґрунтуються на взаємному обліку національних інтересів. (Відповідь: Краса врятує світ).
4. Твердження про незмірність часового континууму з точки зору суб'єктів, що перебувають на вищій фазі емоційного підйому. (Відповідь: Щасливим байдуже про час).
5. Процес творчої діяльності потребує мети переслідування. (Відповідь: Краса потребує жертв).
6. Пряма залежність глибини просування в області з великою щільністю рослинного покриву і діаметром черевної порожнини членів стихійних військових підрозділів. (Відповідь: Що далі в ліс - товстіші партизани).
7. Деякі аспекти поведінки людини, що нагадують поведінку домашніх тварин в умовах перебування останніх на стеблах злакових рослин, висушених природним чином. (Відповідь: Собака на сіні).
8. Торгівля дрібним домашнім тваринам, розфасованим в непрозору тару, виготовлену з міцної матерії. (Відповідь: Продати кота у мішку)
9. Вартість доставки великої рогатої худоби значно перевищує вартість вантажу. (Відповідь: За морем теличка копієчка, а перевезти - карбованець).
10. Правильно зорієнтуватися в просторі по звуку вдається не кожному. (Відповідь: Чує дзвін, та не знає де він).
11. Деякі наслідки остеохондрозу успішно компенсуються в процесі ритуального поховання пацієнта. (Відповідь: Горбатого могила вирівняє)
12. Щоб уникнути негативних наслідків біологічним особинам не слід здійснювати моментальні викиди виділень залоз зовнішньої секреції з вектором швидкості, протилежним вектору повітряних потоків. (Відповідь: Не плюй проти вітру)
13. Гостре бажання щастя близькій людині порівнюється з антигуманними проявами людської психіки, що зайвий раз підтверджується теоретичною можливістю емоційного контакту з представниками artiodaktylos. (Відповідь: Любов зла, полюбиш й козла)
14. Для додання певному тілу ваги, втраченої внаслідок дії закону Архімеда, необхідні ненульові енергетичні витрати. (Відповідь: Без труда нема плода)
15. Невідповідність істинного сприйняття і сприйняття за допомогою приладів з вибірковим поглинанням електромагнітного спектру. (Відповідь: Дивитися на світ скрізь рожеві окуляри)
16. Об'єктивним показником IQ є здатність оцінити перевагу кругового руху по горизонталі перед прямолінійним рухом по вертикалі. (Відповідь: Розумний вгору не піде, розумний гору обійде).
17. Продуктивна праця не є хижою твариною і не може переміститися в звичайну для цієї тварини середовище проживання. (Відповідь: Робота не вовк, в ліс не втече)
18. Особа, яка спожила всередину етиловий спирт у кількості, більшій певної індивідуального межі, схильна до інверсного сприйняття ступені глибини певних видів як великих, так і малих водоймищ. (Відповідь: П'яному море по коліна, калюжа - по вуха).
19. Не можна зробити національну їжу неїстівною за допомогою продукту переробки суспензії жиру у воді. (Відповідь: Заварив кашу - не жалій масла)
20. Період проживання людської особи наразі можна оцінити в застарілу грошову одиницю СРСР, а домашня птиця, розмірами трохи більше за курку, визначає всі події в цей період. (Відповідь: Життя як індичка, а доля як копійка).
21. Незважаючи на те, що кривизна водної поверхні над тим місцем, де найбільш високий тиск середовища на дні водойми, порівняно мала, не виключається наявність у цьому місці істот, що лише дуже віддалено нагадують людину. (Відповідь: В тихому болоті чорти водяться).
22. У вкрай негативному стані людини спостерігається одна з ознак базедової хвороби. (Відповідь: У страху очі великі).
23. Антитеза брехні може замінити голку при необхідності перевірки роботи одного з органів почуттів. (Відповідь: Правда очі колить).
24. Незважаючи на те, що 4,26 грама - порівняно невелика вага, іноді може не вистачити грошей для її придбання. (Відповідь: Малий червонець, та дорогий).
25. При володінні даром, який удосталь є у баби Ванги, можна було б організувати якусь подобу хліву. (Відповідь: Зав би де впав, там би й солому підклав).
За матеріалами сайту: http://nazva.net
Джерело: http://nazva.net |